https://www.darabanth.com/hu/418-Gyorsarveres/418.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000004/Dr-Keope-Viktor-Cejlon-az-eden-szigete-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Bp-Franklin~II2635301
2635301
15054
418
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borÃtóval, kopott gerinccel. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m