Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp.,1904., Hornyánszky Viktor-ny.,140 p. 10 (a táblák előtt feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, dombornyomású, kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, kis foltokkal, az egyik hártyapapír szakadt.