Masaryk, T[omás?] G[arrigue]: A világforradalom. Emlékek, gondolatok 1... https://www.darabanth.com/hu/418-Gyorsarveres/418.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Masaryk-Tomas-Garrigue-A-vilagforradalom-Emlekek-gondolatok-1914-1918-Praga-1928-Orb~II2640097
2640097
15702
418
Books: History
Leírás: Masaryk, T[omás?] G[arrigue]: A világforradalom. Emlékek, gondolatok 1914-1918. Prága, 1928, Orbis Kiadóvállalat, 707+1 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: pk