Az illat- és szépítőszerek készítése. Összeáll.: Bacskay Miklós Tivadar. Vegyészeti Könyvtár 1. szám. (Különlenyomat a "Kereskedelmi vegyészet" c. terjedelmes műből). Újpest, 1899, Schlieszer Testvérek-ny., 64 p. Sérült félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzővel.