Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben.Bp., 1898., Athenaeum, 6+231 p. + 20 (hártyapapírral védett heliogravűrök) t. Ötödik díszkiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérülésnyommal, de ezeket leszámítva belül jó állapotban.