Gróf Vay Sándor [szül. Vay Sarolta grófnő (1859-1918)]: Erzsébet királynéról és más krónikás följegyzések. Gróf Vay Sándor munkái VIII. köt. Gergely Imre és Udvary Géza rajzaival. Bp., [1910], Országos Monográfiai Társaság (Légrády-ny.), 198 p. + 16 t. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal, néhány képtáblán hiányzó hártyapapírral.