Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Ötödik kötet. Pesten, 1814, Trattner János Tamás, 221+2 p. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az első kötéstábla sérült, az első 6 lap szélén sérülésnyommal, az utolsó lapon szöveget nem érintő hiánnyal.