cca 1940 Budapest, Pécsi József (1889-1956) fényképész és fotóművész műtermében készült, hidegpecséttel jelzett vintage fotó, Pécsi József kartonján, hártyapapírral védve, karton alja kissé sérült, 15,5x11 cm