1909 Niagara vízesés, nagyméretű fotó, jelzett, kartonra kasírozva, de... https://www.darabanth.com/hu/418-Gyorsarveres/418.0/Fotomuveszet/Foto~500021/1909-Niagara-vizeses-nagymeretu-foto-jelzett-kartonra-kasirozva-dekorativ-uvegezett-kere~II2634749
2634749
13136
418
4600
Photo
Leírás: 1909 Niagara vízesés, nagyméretű fotó, jelzett, kartonra kasírozva, dekoratív üvegezett keretben, 24x19 cm (külső méret: 37x32 cm) / Niagara Falls, vintage photo in decorative glazed frame, 24x19 cm (frame: 37x32 cm)
: pk