Régi vázlatfüzet rengeteg ceruzarajzzal, főleg puttók, gyerekábrázolás... https://www.darabanth.com/hu/417-Gyorsarveres/417.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~20/Regi-vazlatfuzet-rengeteg-ceruzarajzzal-foleg-puttok-gyerekabrazolasok-Jelzes-nelkul-~II2628887
2628887
12572
417
Historical documents, manuscripts
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,84 EUR , 12,50 USD
Leírás: Régi vázlatfüzet rengeteg ceruzarajzzal, főleg puttók, gyerekábrázolások. Jelzés nélkül, sérült félvászon-kötésben.
: sza