Győry-Kiss Mária: A kis kócos. Regény fiatal leányok számára. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1935], Tolnai, 119+(9) p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, pótolt gerinccel, néhány lapon kisebb szakadással.