Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom Altertum bis zur Neuzeit. I-III. Bände. (1., 2., 3.1., 3.2.) Ein handbuch von - -. Leipzig, én., A. Schumann's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 3 gerincen kis sérüléssel.