Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. Révész Béla uj novellái Kozma L... https://www.darabanth.com/hu/417-Gyorsarveres/417.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500022/Kozma-Lajos-Talalkozas-Hamupipokevel-Revesz-Bela-uj-novellai-Kozma-Lajos-rajzaival-Csak-a~II2630031
2630031
17362
417
Leírás: Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. Révész Béla uj novellái Kozma Lajos rajzaival. Csak a szövegkötet! Bp., 1909. Singer és Wolfner. 153 + 2 p.. Kiadói félvászon kötésben enyhén kopott. Sorszámozott 245/500
: tg