Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
20 000Ft 54,20EUR, 62,50USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Szvoboda Károly jelzéssel: Bíboros és a festő. Olaj, vászon. Dublírozott, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.