1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kéto... https://www.darabanth.com/hu/416-Gyorsarveres/416.0/Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~1500010/1951-Dozsa-SE-III-felszabadulasi-emlekverseny-1951-IV4-ketoldalas-aranyozott-fem-mo~II2621226
2621226
30997
416
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,34 EUR , 5,00 USD
Leírás: 1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina
: bk