Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD

Leírás:

1950-1973 Néprajzi folyóiratok, benne: 1950 Ethnographia 1950 1-2,3-4; 1951 1-2,3-4; Néprajzi Értesítő LIV 1972; 1973 Néprajzi Hírek 1973 II. évf. 2 sz. Változó állapotban, közte kopott, kissé szakadt borítókkal, az egyik szám hátsó borítója gyűrött.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor