1950-1973 Néprajzi folyóiratok, benne: 1950 Ethnographia 1950 1-2,3-4; 1951 1-2,3-4;
Néprajzi Értesítő LIV 1972; 1973 Néprajzi Hírek 1973 II. évf. 2 sz. Változó állapotban, közte kopott, kissé szakadt borítókkal, az egyik szám hátsó borítója gyűrött.