cca 1750 A katekizmusról szóló, latin nyelvű könyv. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, erősen sérült, a címlap és több másik lap hiányzik, sérült, hiányos, szúrágta lapokkal, sérült borítóval és gerinccel.