Anton, Ferdinand: A nő a Kolumbus előtti Amerikában. Ford.: Szántó Tamás. Bp.,1976, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.