Kemény János: Kutyakomédia. Cluj-Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva-ny.), 190+(1)+IV p. Első kiadás. gróf Bánffy Miklós rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű, sérült félpergamen-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Az Erdélyi Szépmíves Céh előfizetői részére készült kiadás, számozott (11.), névre szóló ex libris-szel.