Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

Leírás:

Hajós Szaniszló: A végtelen felé. A modern ember világnézete. Hajós Károly rajzaival. Bp., 1910, A Kármeliták kiadása (Stephaneum-ny.), 362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17