Dr. Sikota Győző: Porcelain of Hollóháza, minikönyv díszdobozban. Misk... https://www.darabanth.com/hu/415-Gyorsarveres/415.0/Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1500023/Dr-Sikota-Gyozo-Porcelain-of-Hollohaza-minikonyv-diszdobozban-Miskolc-1979-Ifjusagi-Ny~II2607832
2607832
17318
415
Books: Minibooks
Leírás: Dr. Sikota Győző: Porcelain of Hollóháza, minikönyv díszdobozban. Miskolc, 1979, Ifjúsági Nyomda. Angol nyelven. Kiadói nyl-kötés, az egyik kézzel festett porcelán plakettel, kiadói tokban. Számozott (300/195.) példány. / Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott kartonált kötés, jó állapotban. / Vítezslav Nezval: ABC, minikönyv. Magyar Helikon. Kiadói vászon kötésben.
: nagy_andras