Vasil Ivanof (?-?): Erdőrészlet sétálóval, Szófia, 1957. Vegyes techni... https://www.darabanth.com/hu/415-Gyorsarveres/415.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vasil-Ivanof-Erdoreszlet-setaloval-Szofia-1957-Vegyes-technika-papir-11x15-cm-U~II2606404
2606404
10170
415
Leírás: Vasil Ivanof (?-?): Erdőrészlet sétálóval, Szófia, 1957. Vegyes technika, papír. 11x15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
: tm