Wappler Antal: A Katholikus Egyház története főgymnasiumi felsőbb osztályok számára. Eger, 1877., Érseki Lyceum, VIII+208 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.