Borhan, Pierre: André Kertész. Lo specchio di una vita. Milánó, 1998, ... https://www.darabanth.com/hu/414-Gyorsarveres/414.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Borhan-Pierre-Andre-Kertesz-Lo-specchio-di-una-vita-Milano-1998-Federico-Motta-Kiadoi-eg~II2588201
2588201
16580
414
Books: Architecture, Art
Leírás: Borhan, Pierre: André Kertész. Lo specchio di una vita. Milánó, 1998, Federico Motta. Kiadói egészvászon kötés, papírtokkal, jó állapotban.
: tánczos_gábor