Pósa Lajos: Három pápai diák balatoni kalandozásai. Filléres Könyvtár. Bp.,1911,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, sérült borítóval.
Schmid Kristóf: Legszebb elbeszélései az ifjuság számára. Hazafias Könyvtár 15. sz. Bp., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal, 13. kötet. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval.