Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 184

Ezüst(Ag) színes kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,47 g
19156.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

6 db-os ezüst (Ag) szovjet teás/mokkás kanál készlet tűzzománc díszítéssel. Jelzett, bruttó:88g, h:11,5cm kisebb kopásnyomokkal, eredeti dobozában.
19157.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
25

Ezüst (Ag) markolatú szecessziós villa, 5db, jelzett, h:18cm, bruttó:173g.
19158.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) markolatű szecessziós levélbontó, jelzett, bruttó:24g, h:20cm
19159.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16

Ezüst (Ag) markolatú villa 5db, kés 6db, jelzett, h:16cm, bruttó:137g
19160.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) kanál, villa és teáskanál. Jelzett, össz nettó 62,2 g + hozzávaló ezüst nyelű kés
19161.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag markolatú tortakés, jelzett, h:27cm, bruttó: 101g
19162.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) markolatú tálaaló villa és kés, sérült, jelzett, h:20cm, bruttó:94g.
19163.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) kínálótálka, jelzett, d:14cm, nettó: 87g
19164.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) mustártartó és só és bors szórór, jelzett, angol, nettó:45g, m:6cm
19165.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
14

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:120g
19166.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:20cm, nettó:126g
19167.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft