Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 184

Ezüst (Ag) medál strasszokkal, jelzett, bruttó:1,2g, 2cm.
19120.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10

19121.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst (Ag) fülbevalópár, kövekkel, gyönggyel, jelzett, bruttó:3,4g
19122.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst (Ag) karkötő vörös kővel. Jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, bruttó: 22,4 g
19123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
37

Ezüst (Ag) öngyújtó, nem műkodik, apró horpadások, jelzett, bruttó:52g, m:5cm
19124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, műanyag gyöngyökkel, jelzett, h: 19-26cm cm, bruttó: 3 g
19125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:7.2g
19126.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) 3db fűszerkanál, jelzett, h:6cm, nettó:10,6g
19127.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) Teás kanál 6db, monogrammos, horpadásokkal, jelzett, h:18cm, nettó:98g
19128.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó:12g, 3,5cm
19129.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, markazitokkal ékítve, jelzett, bruttó:18g, h:17cm
19130.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű és medál, kővel ékítve, jelzett, bruttó:21g, m:59. 3,5cm
19131.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft