Őrség a békén. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1950 körül. Író: Gorbatov. Rendezők: Grigorjev és Fidelova. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Gáti litográfia. Sérült, jobb alsó sarkában hiányos. Hajtásnyomokkal. 84×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, lithography on paper.