Könyvek: Vallás

Tételek száma: 21

Stánkovátsi Leopold: Ünnep-napokra-való predikátziók. Mellyeket Pozsonyi Királyi városában hirdetett P. - -, a' nevezett K. várasnak ordinárius Magyar Concionatora, Seraficus Sz. Ferentz' szorossabb rendén lévő Bóldog Aszszony Provintziájanak Szerzetes Fia. Második rész. Győr, 1789, Miller Ferentz, 602 +6 p. Korabeli félbőr-kötésben
17236.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története Magyarországon 1711-ig I.-II. köt Bp., 1923. MTA. 561+663p. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, felvágatlan.
17237.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Nyíri Sándor: A nagybirtok vallásügyi magatartása a 18. században. Bp., 1941., Sylvester Rt., 89+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az utolsó lapon kis szakadással.   K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.
17239.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

P. Ambrosio Tomsa: Piscator Animarum seu Confessarius Polyglottus in 19 linguis. (Lelkek halászása.) Strigonii (Esztergom), 1915., Typis Gustavi Buzarovits. 19 nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
17240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tanquerey Ad.: Brevios Synopsis Theologiae Dogmaticae. Paris, 1931. Typ Soc. Sancti Johannis Evang. Kiadói vászonkötésben
17242.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Bp., 1933, DOM. Kiadói egészvászon-kötés,
17243.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Brisits Frigyes: Szent Ágoston és Rákóczi Ferencz vallomásai. Pécs, 1914, Dunántúl Rt. könyvnyomdája, 72+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kerkai Jenő emlékezete. Szerk.: András Imre, Bálint József, Szabó Ferenc. Az egyik szerkesztő, Bálint József által aláírt példány. Bp., 1995., Kerkai Jenő Egyházszociológiai Intézet. Kiadói papírkötés.
17245.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fioretti (Szent Ferenc legendái). Fordította Erdős Renée. A címlapot tervezte Jaschik Álmos. Bp., 1911, Élet. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
17246.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17247.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szolnoky Gerzson: Vigasztalások. Debrecen, 1910, Hegedűs és Sándor Könyvkiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés.
17248.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft