Lovász György et al.: Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Magyar Millennium, 447 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.