Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p + 12 t. Színes műmellékletekkel és szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.