Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Georg Horn: Das Buch von der Königin Luise. Berlin, 1885, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung. 4. kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas illsuztrációval. Illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor