Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

17157.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban
17158.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Anthony Giddens: Szociológia. Ford.: Acsádi Judit, Babarczy Eszter, Nagy Miklós, Nagy Zsolt, Tóth László. Osiris Tankönyvek. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17159.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Katona Imre: A magyar kubikosok élete. Bp., 1957. Hazafias Népfront,. 129 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.   A szerző, Katona Imre (1921-2001) néprajkutató által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus részére DEDIKÁLT példány.
17160.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17161.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Éber Antal: Közgazdasági anekdoták. Szeged, 1942., Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 2+V+253 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
17162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Rókusfalvy Pál: Sportpszichológia. Magyar Testnevelési Főiskola. Bp., 1974, Tankönyvkiadó, 223+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. Megjelent 430 példányban.
17163.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Wallace, Patricia: Az internet pszichológiája. Bp., 2006, Osiris, 313 p. Kiadói papírkötés.
17164.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17165.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szendrey Ákos: A magyar néphit boszorkánya. Szerk., a szómagyarázatok és a helynévmutatót készítette: Fazekas István. A bevezető tanulmányt írta: Sándor István. Bp., 1986., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18

Dr. Pálhegyi Ferenc: Személyiséglélektani kalauz. Bp., 1981, Tankönyvkiadó, 121+1 p. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

V. V. Szokolov: Spinoza filozófia és a jelenkor. Ford.: Láng Rózsa. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
17168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft