https://www.darabanth.com/hu/413-Gyorsarveres/413.0/Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1930-ossz-17-db-foto-fotolap-tobbsegeben-nyaralo-tarsasagrol-tengerparti-strandolC3~II2574155
2574155
13285
413
Photo
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
cca 1930 össz. 17 db fotó, fotólap, többségében nyaraló társaságról, tengerparti strandolókról (Abbázia?), 1 db teniszezőkről, 2 db korabeli luxusautóról, egyik hátoldalán datált és fotólapként Mme. de Máriássynak Berlinbe postázva 1929-ben, részben kopásnyomokkal, egyik a sarkéban sérült
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m