Kerámiák Tételek száma: 206
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2440716
11174
412
Art-ceramics
Kerámia angyalka, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, m: 15,5 cm 2376230
11175
412
Art-ceramics
Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm 2515475
11176
412
Art-ceramics
Fácán, színesen festett kerámia, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm, h: 27 cm 2512433
11177
412
Art-ceramics
Illatos mécses és folyadék tartó. Mázas kerámia. m: 13 cm 2538867
11178
412
Art-ceramics
Kerámia tálka, színes mázakkal festett kerámia, jelzés:- F S Stas - (Románia), kopott, d:12 cm 2492283
11179
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492285
11180
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492286
11181
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492290
11182
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492293
11183
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492295
11184
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492297
11185
412
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft