Kerámiák

Tételek száma: 206

4 db nagy méretű  kerámia figura, dísztárgy : ló. hattyú, stb jelzés nélkül, hibátlanok kb 25-30 cm
11162.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kék mázas kerámia díszkehely, jelzett, vízkőlerakódással, m: 20 cm
11163.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Barna mázas kerámia butélia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11164.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mázas kerámia mécsestartó és kiöntő, italmelegítő szett. Jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, m: 8 cm, 9 cm
11165.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Wechsler kerámia dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11166.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Saint-Amand francia kerámia tányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, d: 24,5 cm
11167.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Madaras kerámia váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11168.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Olasz kerámia kancsó, jelzett, sérült, m: 40 cm
11169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

"Budapest" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanással, m: 18,5 cm
11170.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

11171.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Tál, kerámia, apró repedések és -lepattanások. m: 10 cm, d: 22 cm
11172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szecessziós majolika lámpatest. Padon ülő bohóclány, jelzés nélkül, sérült, törött. m: 36 cm
11173.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft