cca 1880 Selyemre festett képeket tartalmazó kis, aranyozott vászonköt... https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500019/cca-1880-Selyemre-festett-kepeket-tartalmazo-kis-aranyozott-vaszonkoteses-album-8-db-keppel-~II2565401
2565401
13132
412
Historical documents, manuscripts
Leírás: cca 1880 Selyemre festett képeket tartalmazó kis, aranyozott vászonkötéses album. 8 db képpel Szép állapotban 14x18 cm
: sza