1915 Kocsis Imre (?-?): Dór, jón és toszkán oszlopokról készült 2 db r... https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500019/1915-Kocsis-Imre-Dor-jon-es-toszkan-oszlopokrol-keszult-2-db-rajz-Tus-papir-jelze~II2567256
2567256
13143
412
Historical documents, manuscripts
Leírás: 1915 Kocsis Imre (?-?): Dór, jón és toszkán oszlopokról készült 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, sérült, kissé foltos, 52x78 cm
: karap_norbert