193. Fh. Szám. Törvényjavaslat. Magyarország magánjogi törvénykönyve. Vác,én.(cca 1928.),Váci Kir. Országos Fegyintézet Könyvnyomdája, 577 p. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, ex libris-szel, névbejegyzéssel (Tóth Lajos 1948), hiányzó címlappal.