cca 1900 Schubert matiné. Színes heliogravűr, papír. Jelzsé nélkül. De... https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500032/cca-1900-Schubert-matine-Szines-heliogravur-papir-Jelzse-nelkul-Dekorativ-uvegezett-k~II2567013
2567013
10843
412
Engravings
Leírás: cca 1900 Schubert matiné. Színes heliogravűr, papír. Jelzsé nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 48x73 cm
: pelikán_kristóf