Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461600
10251
412
Lukács René (?-?): Bajnai szőlőhegy. Olaj, farost, jelzett, 36x50cm 2564140
10252
412
14000
Lunger Katalin (?-): Társaság, 2008. Olaj, farost. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Három alak. Olaj. Dekoratív fa keretben, 67x50 cm 2462171
10253
412
46000
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux '07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött. 2571297
10254
412
24000
Lux Antal (1935-): Best send by mail art II., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art II., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm. 2421690
10255
412
11000
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Hős macskával. Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (4/6), üvegezett keretben, 37×27 cm 2568164
10256
412
24000
Macskássy Izolda (1945-2021): Fények. Vegyes technika, selyem, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22,5x14,5 cm 2492736
10257
412
50000
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm 2440954
10258
412
Magyar Gábor (1953-): Ezoterikus kép, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett keretben, lap alja kissé foltos, üveg alján apró sérüléssel, 88x63 cm 2571093
10259
412
24000
Major János (1934-2008): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 29x20,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2568644
10260
412
9500
Mannheim Róza (1880-1965): Festőiskola aktmodellel. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, 59,5×48 cm 2570068
10261
412
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 1552787
10262
412
Márkus Imre (1872-?): Anya gyermekével 1940. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft