Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2568500
10176
412
Jármer Ferenc (?-?): "Katedrális csoport". Olaj, kasírozott vászon. Jelzett. Kopott fakeretben. 30x40cm 2568501
10177
412
Jármer Ferenc (?-?): Téli házak. Olaj, kasírozott vászon. Jelzett. Fakeretben. 40x50cm 2546119
10178
412
Jármer Ferenc (?-?): A bürü. Olaj, kartonra kasírozott vászon, fakeretben, jelzett, 61x76cm 2567082
10179
412
Járossy Gyula (1886-1958): Polgári enteriőr, 1913. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 33,5×50 cm 2570117
10180
412
Józsa János (1936-2016): A fekete zongora, Ady Endre Illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14×8 cm 2570159
10181
412
Józsa János (1936-2016): Aktok. Rézmetszet, papír, jelzett, lap széle vágott, 28×17 cm 2571785
10182
412
cca 1920-40 Haranghy Jenő (1894-1951): A részeg házvezetőnő. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Papírra ragasztva. Kissé foltos. 16,5×11 cm 2570003
10183
412
15000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 13,5x25,5 cm 2524107
10184
412
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm 2524109
10185
412
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (6/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm 2569999
10186
412
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 12x19 cm 2563951
10187
412
Kalló László (1925-2018): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 18,5x28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft