Való Ibolya (1958-): Őszi szél. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 18,... https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Valo-Ibolya-1958-Oszi-szel-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-18-5C39722-cm~II2571496
2571496
10402
412
3400
Leírás: Való Ibolya (1958-): Őszi szél. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 18,5×22 cm
: nagy_andras