Magyarország és Horvát-Szlavonország. 1899. M: 1:900000. Rajzolta Homo... https://www.darabanth.com/hu/411-Gyorsarveres/411.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~505030/Magyarorszag-es-Horvat-Szlavonorszag-1899-M-1900000-Rajzolta-Homolka-Jozsef-Vaszonra-kas~II2562297
2562297
13572
411
Maps
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,26 EUR , 18,75 USD
Leírás: Magyarország és Horvát-Szlavonország. 1899. M: 1:900000. Rajzolta Homolka József. Vászonra kasírozva.
Bp. 1899. Eggenberger. Sérülésekkel, megviselt állapotban. 118 x 78 cm.
: karap_norbert