Antik fém, masszív, értékőrző láda kulccsal, Jelzett kulcs: Arnheim Bu... https://www.darabanth.com/hu/411-Gyorsarveres/411.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~505008/Antik-fem-massziv-ertekorzo-lada-kulccsal-Jelzett-kulcs-Arnheim-Budapest-Berlin-1910-k~II2527086
2527086
11561
411
Antique
Leírás: Antik fém, masszív, értékőrző láda kulccsal, Jelzett kulcs: Arnheim Budapest - Berlin. 1910 körül. Kopott. Zár működik! 29x22x11,5cm
: karap_norbert