Régi német faragott kereszt, festett korpusszal, kopott, apró sérülése... https://www.darabanth.com/hu/411-Gyorsarveres/411.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~505013/Regi-nemet-faragott-kereszt-festett-korpusszal-kopott-apro-serulesek-jelzett-60x35cm~II2553613
2553613
11917
411
Flea Market
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,36 EUR , 50,00 USD
Leírás: Régi német faragott kereszt, festett korpusszal, kopott, apró sérülések, jelzett, 60x35cm
: karap_norbert