Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. Magyarország. Bp., 1893, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, gerincnél sérült, ex librisszel, kopottas állapotban.