A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Sze... https://www.darabanth.com/hu/411-Gyorsarveres/411.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500008/A-Horn-kormany-tisztsegviselo-almanachja-1994-jul-15-1998-jun-Szerk-Kordela-Laszlo-Bp~II2530302
2530302
15729
411
Books: History
Leírás: A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: nagy_andras