1928-1930 Vitézek és gazdák naptára 1928., 1930. IV. és VI. évf. Szerk.: Farkass Jenő. [Egybekötve.] Bp., Vitézek és Gazdák Lapvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső borítókkal, egy-két lapon ceruzás firkával, az 1930-as borító kissé gyűrött, kissé sérült.