Ezüst (Ag) nyelvű desszertes kés és villa, 6-6 db, kb. br. 275 g, egyi... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000026/Ezust-Ag-nyelvu-desszertes-kes-es-villa-6-6-db-kb-br-275-g-egyik-villa-serult-es-hia~II2551636
2551636
19077
410
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) nyelvű desszertes kés és villa, 6-6 db, kb. br. 275 g, egyik villa sérült és hiányos, későbbi papír borítású kopott fadobozban.
: karap_norbert